6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles

Bergrit: 160.5 Km

Datum: 11 July 2019

<< Vorige etappe Volgende etappe >>

Uitslag

#NaamRugnummerTeamFotoLand
1 Teuns, Dylan 47 Bahrain Merida
2 Ciccone, Giulio 133 Trek - Segafredo
3 Meurisse, Xandro 195 Wanty - Gobert Cycling Team
4 Thomas, Geraint 1 Team INEOS
5 Pinot, Thibaut 51 Groupama - FDJ
6 Alaphilippe, Julian 21 Deceuninck - Quick Step
7 Quintana, Nairo 61 Movistar Team
8 Buchmann, Emanuel 12 BORA - hansgrohe
9 Fuglsang, Jakob 71 Astana Pro Team
10 Landa, Mikel 65 Movistar Team

Behaalde scores

Top 50Volledige lijstGevolgde lijsten Bekijk de actuele stand
 

#NaamWoonplaatsPuntenVolgen
1 Schuddeboom, Jeroen (lijst #1) Eindhoven 30
2 Vos, Foley (lijst #1) Sint-Oedenrode 28
3 Vialle, Karin (lijst #1) Gemert 27
4 Brus, Anne-Marie (lijst #1) Sint-Oedenrode 27
5 Vugts, Jeroen (lijst #1) Utrecht 27
6 Verhofstad, Servaas (lijst #4) Gemert 27
7 Schijndel van, Marie-Louise (lijst #2) Gemert 27
8 Akkermans, Michel (lijst #1) Brussel 25
9 Rovers, Henk (lijst #1) Sint-Oedenrode 25
10 Heijden vd, Mark (lijst #2) Schijndel 25
11 Vleuten van der, Paul (lijst #2) Sint-Oedenrode 25
12 Wetering van de, Ad (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
13 Heijden van der, Henk (lijst #2) Boskant 24
14 Heijden van der, Tiny (lijst #1) Boskant 24
15 Heijden van der, Tiny (lijst #2) Boskant 24
16 Versteden, Jelmer (lijst #1) Oirschot 24
17 Raaijmakers, Ruud (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
18 Voets, Ronald (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
19 Verhagen, Jessica (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
20 Kronenburg v, Susanne (lijst #1) Eerde 24
21 Dekkers, Thieu (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
22 Eertwegh van den, Rien (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
23 Keulen van, Frans (lijst #1) Son en Breugel 24
24 Siemons, Carlo (lijst #2) Sint-Oedenrode 24
25 Schuddeboom, Jeroen (lijst #2) Eindhoven 24
26 Dungen van den, Wil (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
27 Klomp, Erick (lijst #1) Aarle Rixtel 24
28 Verhaar, Tonny (lijst #3) Lith 24
29 Verhaar, Marc (lijst #2) Oijen 24
30 Brand van den, Luuk (lijst #1) Schijndel 24
31 schouten, Ton (lijst #4) Schijndel 24
32 Rooyen van, G (lijst #3) Schijndel 24
33 Verhaar, Sjaak (lijst #2) Lith 24
34 Alebeek van, B. (lijst #1) Schijndel 24
35 Leenders, Michel (lijst #1) Mariahout 24
36 Aalders, Ruben (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
37 Lent van, Willemien (lijst #1) Eindhoven 24
38 Lent van, Willemien (lijst #4) Eindhoven 24
39 Hertogen, Carla (lijst #3) Sint-Oedenrode 24
40 Vos, Rob (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
41 Alebeek van, B. (lijst #3) Schijndel 24
42 Zutphen van, Erwin (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
43 Laarhoven van, Frans (lijst #1) Helvoirt 24
44 Schijndel van, Marie-Louise (lijst #4) Gemert 24
45 Rovers, Jos (lijst #3) Gemert 24
46 Bakel van, Maarten (lijst #1) Sint-Oedenrode 24
47 Dortmans, Ton (lijst #1) Veghel 24
48 Rooijakkers, Mia (lijst #2) Veghel 24
49 Gordijn, Edwin (lijst #2) Sint-Oedenrode 24
50 Nuland van, Paul (lijst #1) Sint-Oedenrode 24

Stand na deze etappe

Top 50Volledige lijstGevolgde lijsten Bekijk de actuele stand
 

#NaamWoonplaatsPunten Verschil Volgen
1 Tillaar vd, Rob (lijst #1) Sint-Oedenrode 216 --
2 Tom, Arie (lijst #1) Utrecht 209 --
3 Verhagen, Ralf (lijst #5) Sint-Oedenrode 209 --
4 Wijst vd, Ard (lijst #1) Sint-Oedenrode 208 --
5 Hanegraaf, Jeroen (lijst #1) Den Bosch 207 --
6 Akker van den, Pascal (lijst #1) Gemert 207 --
7 Verhagen, Ralf (lijst #1) Sint-Oedenrode 207 --
8 Verhagen, Ralf (lijst #2) Sint-Oedenrode 207 --
9 Verhagen, Ralf (lijst #3) Sint-Oedenrode 207 --
10 Verhagen, Ralf (lijst #4) Sint-Oedenrode 207 --
11 Timmermans, Rick (lijst #2) Berghem 205 --
12 Linden van der, Dennis (lijst #1) Schijndel 205 --
13 Brus, Kimberly (lijst #2) Sint-Oedenrode 204 --
14 Dijk van, Wim (lijst #1) Eerde 203 --
15 Eijkemans, Dolita (lijst #1) Schijndel 203 --
16 Brus, Arno (lijst #1) Schijndel 202 --
17 Verhaar, Tonny (lijst #1) Lith 201 --
18 Loeffen, Dennis (lijst #1) Sambeek 201 --
19 Boerdonk van, Martijn (lijst #2) Sint-Oedenrode 200 --
20 Happen van, Mark (lijst #3) Sint-Oedenrode 200 --
21 Schepens, Frank (lijst #1) Sint-Oedenrode 199 --
22 Rossum van, Thijs (lijst #1) Bennekom 199 --
23 Tom, Therese (lijst #1) Vleuten-Utrecht 198 --
24 Laar vd, Sandra (lijst #1) Sint-Oedenrode 197 --
25 Peeters, Leon (lijst #2) Nijnsel 197 --
26 Zutphen van, Twan (lijst #2) Sint-Oedenrode 196 --
27 Kasteren van, Piet (lijst #2) Sint-Oedenrode 196 --
28 Loeffen, Dennis (lijst #3) Sambeek 196 --
29 Matheeuwsen, Jan (lijst #5) Eindhoven 196 --
30 Dirven, Sjaakie (lijst #1) Sint-Oedenrode 196 --
31 Struijk, Deanne (lijst #1) Rhoon 195 --
32 Brus, Bogoesja (lijst #1) Schijndel 195 --
33 Schijndel van, Marie-Louise (lijst #5) Gemert 194 --
34 Veldkamp, Marij (lijst #1) Sint-Oedenrode 193 --
35 Brus, Arno (lijst #2) Schijndel 193 --
36 Rijt vd, John (lijst #3) Sint-Oedenrode 193 --
37 Laar vd, Paul (lijst #1) Sint-Oedenrode 192 --
38 Ven van de, R (lijst #1) Schijndel 192 --
39 schouten, Ton (lijst #4) Schijndel 192 --
40 Hagelaars, John (lijst #1) Sint-Oedenrode 192 --
41 Hertogen, Carla (lijst #1) Sint-Oedenrode 192 --
42 Smeekens, Kees (lijst #1) Tilburg 191 --
43 Heesch van, Rens (lijst #2) Sint-Oedenrode 191 --
44 Bosch vd, John (lijst #1) Heesch 191 --
45 Verhaar, Sjaak (lijst #1) Lith 191 --
46 Vos, Foley (lijst #2) Sint-Oedenrode 191 --
47 Rossum van, Edo (lijst #1) Sint-Oedenrode 190 --
48 Koolen, Diny (lijst #1) Sint-Oedenrode 189 --
49 Verhagen, Anja (lijst #1) Groningen 189 --
50 Koolen, Wim (lijst #1) Sint-Oedenrode 189 --

Kaart


#rooistourspel

Twitter is momenteel niet bereikbaar..

Het Rooise Tourspel - Organisatie: Stichting RooisTourspel - Ontwerp en ontwikkeling: IIZY online software Hosting: IIZY online software